| minuet a întrebat:

Stiti cumva vreun program de editat poze, dar in afara de photoshop? De obicei nu editez poze, deci nu ma prea pricep. Nu vreau decat sa schimb culoarea parului intr-o poza. Daca stiti cumva vreun program care poate face acest lucru, va rog sa imi spuneti. Daca ar avea si o descriere sau ceva instructiuni ar fi minunat. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EllaM20 a răspuns:

Www.taaz.com - este un program online ce iti permite sa iti modifici culoarea parului, sa iti adugi o alta coafura si chiar sa te machezi. Sper sa iti fie cu folos.

1 răspuns:
| Aleqa a răspuns:

Incearca pixlr sau photoscape.