| McDriver a întrebat:

Buna,care telefon credeti ca este mai bun Orange Nivo sau Samsung Galaxy S duos?

Dau funda! Imi trebuie un raspuns cat se poate de repede.

4 răspunsuri:
| Gameru a răspuns:

Iti recomand Orange nivo! Am si eu si merge super-bine.

| MihaitzaM a răspuns:

Samsung galaxy s duos, de oarece Orange nivo este telefon de buget. Funda?

| PC_Andrey_1970 a răspuns:

Buna!

Eu iti recomand cu caldura Samsung Galaxy S Duos! Este mult mai performant si mai ok.

O zi buna!

| augustinaugustinaugustinaugustinaugustinpruteanu a răspuns:

Samsung galaxy s duo e foarte bun il am de cand e pe piata si daca vrei sa afli mai multe despre el cauta pe OMG arena!