| Kriss96 a întrebat:

Buna!
Ce fel de folii de protectie pentru ecran ar trebui sa caut?
Am luat unele care sunt foarte groase si imi strica bunatate de ecran. Poate m-am obisnuit eu fara, dar toate sunt asa groase? Eu m-am uitat la mai multe si toate par asastraight face
Totusi nu cred ca nu exista o folie mai subtirica.
Aa si cam care ar fi metoda minune de a o lipi fara sa-mi lase 100 de bule.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Cred ca te-ai obisnut fara... Daca folia nu ar fi groasa degeaba o pui ca la prima cazatura se rupe si se mai zgarie si ecranul. Indicat ar fi sa ti-o puna acolo de unde ai cumparat-o dar in cazul in care nu stiu nici ei ( jalnic ) incearca sa faci un ciorap sul si sa apesi cu el pe folie in timp ce o pui... sper ca am explicat bine worried
sper ca te-am ajutat