| infinitespiral a întrebat:

Am un Lumia 925 si nu stiu ce folie pentru protectie ecran sa aleg, am inteles ca exista anumite folii astfel incat sa nu vada altii ce faci tu pe telefon.Va rog nu va bagati daca nu va pricepeti!

1 răspuns:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Am lumia 800, ecranul e prea rezistent la zgarieturi, e foarte tare.Nu ai nevoie de folie pentru el.Il am de mai bine de juma de an, nici pic de zgarietura. Ce legatura are folia cu sa vada altii? laughing