| MHems a întrebat:

Ce părere aveţi de site-ul telefonultau.eu? Aţi cumpărat de acolo vreodată, poţi avea încredere? Ofer fundă.

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Nu am cumparat de la ei, dar cred ca-s de incredere. Eu am cumparat de la Emag un laptop si altele am fost multumita.

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu nu am cumparat dar mi se pare o firma serioasa.Alege ca metoda de plata achitarea la primirea coletului. Potrivit protectiei consumatorului daca produsul nu corespunde descrierilor de pe site il poti returna in maxim 14 zile(de obicei se returneaza in maxim 7 zile ca sa nu ai surprize) si primesti banii inapoi.

| PS3 a răspuns:

Nici eu nu am cumparat, dar mai mult ca sigur sunt o firma serioasa. Daca ai de gand sa cumperi ceva de la ei, sa ai grija si cu garantia produsului, conteaza si asta foarte mult. Asa am cumparat eu un telefon de la un alt magazin, o bomba de magazin as putea spune, si am nervi de vreo saptamana din cauza garantiei. Bafta!