| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Ce parere aveti de yahoo messenger 11.5? Merita instalat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merita e la fel dar nu de tot, are acea optiune extra de a face captura de ecran fara sa mai folosesti paint.

12 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

E la fel.

| 0rlando a răspuns (pentru mgtow):

Am snipping tool de la windows 7, nu am nevoie nici de paint, nici de vreo funție dedicată de la yahoo și în primul rând, nu am nici un motiv să fac screenshot la mess, deci per total, nu este nici o diferență.

| mgtow a răspuns (pentru 0rlando):

Nu e pentru ca ai acel program dar pentru cei care isi schimba mesul se vede doar acea functie in plus ceea ce nu ramane 100% exact ca messengerul vechi. Asteptam sa-l modifice si la partea vizuala pentru ca e destul de urat asa cum e acum yahoo, il depaseste si msn hotmail.

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru 0rlando):

Tocmai l-am instalat, de ce nu se vad pozele de la avatar? o.O

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru mgtow):

Tocmai l-am instalat, de ce nu se vad pozele de la avatar?

| 0rlando a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

N-am idee. Eu îl am de când a apărut și nu mi-a făcut niciodată nici o problemă. Merge exact la fel ca cele de înainte.

| mgtow a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Pentru ca problema la yahoo cea mai proasta de cand a fost creat mesul respectiv e intarzierea pozelor in ocazii spontane, o schimbi si stai vreo 40 de secunde sa apara alta sau trebuie sa inchizi mesul si redeschis pana se vede poza de la avatar.

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru mgtow):

Acum a mea se vede, dar a celorlalti nu. Ce sa fac?

| mgtow a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Daca nu se vede la ceilalti amici din lista ta nu e problema messengerului tau ci a lor ca nu s-a actualizat poza de la avatarul tau vizibil la ei. O vor vedea dupa o vreme.

| mgtow a răspuns (pentru 0rlando):

Merita e la fel dar nu de tot, are acea optiune extra de a face captura de ecran fara sa mai folosesti paint.

| Danutzu321 a răspuns:

Sincer... nu ca merge greu crede-ma am messenger11.5 dar acum ma mut pe 9 e mai comvenabil ca ai liber ogramada happy ma conctactezi pe adresa 1_florea_i

| calinoase a răspuns:

Da