| Inna123 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre acest telefon
http://www.evomag.ro/......05087.html
?
Doresc sa-l folosesc mai mult pentru jocuri si muzica!
Ofer

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

RAM-ul este mic, procesorul este mic dar merge cat de cat, ecranul nu se vede cine stie ce bine, camera este de 3, 2 MPix (deci foarte mica). in concluzie telefonul nu este bun mai de nimic, instalezi pe el 2-3 aplicatii si dupa deja incep problemele ca nu functioneaza cum trebuie. este ieftin dar stii cum e: de cat il cumperi, de atat tine.

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Papusa e cel mai mare rahat pe care l-am vazut, mai aduna ceva bani si ia-ti un HTC desire 600, sau HTC sensation
ca au si platforma buna, sunt de calitate, brand, cu el poti face poze de calitate inalta, jocuri, aplicatii super, e super.
cit despre rahatul asta:
1) nu sunt sigur ca el chiar are asa criterii
2) la asa pret gasesti numai unul chinezesc care moare in primele 3 luni,
iar cu el n-o sa faci nici poze normale, nici sa asculti muzica nici aplicatii normale. dar despre hard e o dezamagire totala, eu de 3 sute de euro mi-am luat un HTC one, printr-un cunoscut si e super dar sunt foarte fine. ca si acesta pe care l-ai aratat tu, daca le scapi odata jos moare, dar am avut un c503 pai sarmanul telefon de 3 ori a facut baie, a fost plin cu nisip, pamint, nici nu mai stiu de cite zeci de ori l-am scapat jos, citi pumni i-am ars
si sa vezi ca inca lucreaza

| bineproportionat a răspuns:

Buna, e foarte slab telefonul, uite ceva mai bun, mult mai bun http://bit.ly/18cNYKK