| AnonymusALLgame a întrebat:

Oare imi merge jocul Real Racing 3 pe tableta E-BODA supreme XL 200: http://www.evomag.ro/......02944.html

Răspuns Câştigător
| rotwath123 a răspuns:

Merge brici am aceeasi tableta dupa instalare o fita ciudata
mi-a facut un spiks urias de lag ca a facut dupa timp de vreo 2 minute atat in rest merge brici dar consuma in 20 de curse 80% baterie

| AnonymusALLgame explică (pentru rotwath123):

Este buna tableta? Eu acum am comandat-o, sper sa fie buna.

2 răspunsuri:
| rotwath123 a răspuns:

Este buna doar ca nu este compatibilia cu gta vice city si gangstar rio daca ti se blocheaza o data ecranu cu o imagine ia un betisor si dai reset (dupa primul nu o sa mai faca asa) dar te sfatuiesc ceva sa nu o ti in mana cand e la incarcat am facut greseala asta nu o sa mai vrea sa se incarce daca o tii in mana la incarcat timp de vreo luna sau daca tragi de cablul ei