| monycutzza a întrebat:

Ce părere aveți despre ceasurile inteligente cumpărate de pe internet ( eMAG, Wish)?

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Evita wish, in general sunt doar chinezari si clone pe acolo. Nici cele de pe eMAG nu sunt toate ok, gasesti de la partenerii lor aceleasi chinezarii de pe wish uneori. Dar macar ai drept de retur, ai o garantie, poti apela la ANPC in caz ca nu te intelegi cu ei... motiv pentru care recomand sa iei de pe eMAG sau alt site din Romania.

| Simpatic a răspuns:

Pai este in functie de marca si producator nu de vanzator, eMAG este un reseller nu produce el, ei doar vand ceea ce cumpara de la altii, e logic, produsele pot fi bune sau rele dar totul se rezuma la cine produce nu cine vinde. Ca unii vand produse mai de calitate si altii mai inferioare este adevarat, in schimb de cele mai multe ori pretul vorbeste despre calitatea unui produs.

| Adry05 a răspuns:

De pe wish clar nu recomand. de pe eMAG mai zici

| Wr3nch a răspuns:

De pe Emag e okey ca il poti returna rapid daca nu iti convine dar eu nu as lua Electronice de pe Wish.

| Yohei a răspuns:

Tot ce e pe wish, haine, obiecte, etc sunt la mana a doua, plus ca vin foarte greu, mie mi-a venit o comanda într-o luna și ceva