| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ce părere aveţi despre tableta Evolio Evotab Duo HD?
Pot urmări filme pe ea?

7 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Da poti sa rulezi file HD si posibil si Full Hd( asta din cauza procesorului dual core si memorie Ram de 1Gb).

| sickoffallthings a răspuns:

E buna, poti urmari filme de pe ea, eu de pe telefon urmaresc filme online, dar de pe tableta merge perfect.

| Fuzzyuzzy a răspuns:

Mda. Normal!

| Fuzzyuzzy a răspuns:

Sau vrei sa te lauzi?

| Sadop a răspuns (pentru Fuzzyuzzy):

Am întrebat ce părere aveţi despre această tabletă, cu ce aş vrea să mă laud?

| ellen68 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa intri pe e-mag, sa scrii numele tabletei si cand o gasesti sa citesti comentariile cumparatorilor sau scrie numele tabletei pe youtube si vezi ce poate face.laughing