| sarah15 a întrebat:

Ce tableta pana in aprox 1000 lei mi-ati recomanda si de ce?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Http://m.emag.ro/......D687QBBBM/
Tableta e foarte tare are 2 Gb de RAM, procesor 1.8 quad core, memorie internă de 32 Gb deci nu cred ca mai ai nevoie de card, camera de 5 si frontala de 2 dar un aspect important il are bateria de 8000 ma si ca sa-ti da-i seama cat e asta un telefon obisnuit are undeva la 2000 de ma deci nu te va lasa balta prea repede.

| sarah15 explică (pentru Dzeko7):

Mi se pare buna, dar legat de baterie vad ca scrie ca autonomia de lucru este de 6 ore, fata de altele care ajung pana la 11h

| Dzeko7 a răspuns (pentru sarah15):

In stand by tine 7 zile. Oricum nu asta conteaza.Deci aceasta autonomie de 6 ore este de fapt o medie intre minimul si maximul autonomiei tabletei. Daca joci ceva care solicita sistemul mai mult cu luminozitatea la maxim si volumul la fel te va tine 4-5 ore dar daca faci o activitate "obisnuita" adica nu stai pe net autonomia va fi de 8-9 ore.

| sarah15 explică (pentru Dzeko7):

Bine, am sa ma mai gandesc, oricum dintre toate tabletele care le-am vazut pe net, asta mi se pare cea mai potrivita si, raportata la pret, destul de convenabila dupa parerea mea. Cred ca am sa raman la aceasta si multumesc pentru raspuns, l-am declarat castigator.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aceasta ar fi cea mai buna la pretul de 1000 de lei http://www.emag.ro/......D7HQGBBBM/