| boboangel94 a întrebat:

ce varianta de windows este mai stabila si ruleaza mai bine/

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Recomandarea mea sincer daca te joci si iti plac jocurile bagati windows xp nu conteaza de care dar sa nu fie modificat sau sa fie alte prosti prin el Bafta happy

5 răspunsuri:
| SecretColors a răspuns:

Depinde ce sistem ai daca ai ram mare si procesor si placa video buna si este de acum cumparat sau acum 3 ani minim inseamna ca poti baga windows 7 daca este pc de acum 5 ani baga xp sau depinde cat de performant e acum depinde de tine ce perfomanta ai la pc Succeswinking (funda)

| boboangel94 explică (pentru SecretColors):

Am placa integrata de 256 mb.3 gb ram procesor, Intel core duo 2. 1GHZ (3mb cache)

| K0sti a răspuns:

Cel mai stabil este windows 7. Dar trebuie ceva resurse pentru el.

| Sirzechs a răspuns:

Pai Sp2 e cel mai stabil, parerea mea.

| K0sti a răspuns (pentru Sirzechs):

Ala e service pack, omu a intrebat ce windows.