| bagheraaa a întrebat:

Buna,cine imi zice si mie niste jocuri care sa mearga cu placa video de 64 si 512 ram...va rog am nevoie,preferabil sa fie simlulatoare de condus( tiruri,masini, tractoare etc ) Cel Mai Bun Raspuns Dau Funda! big grin

2 răspunsuri:
| NaTy98 a răspuns:

18 wheels of steel, euro truck simulator, city car driving, driving simulator, farming simulator... daca imi mai vin in minte iti mai spun. FUNDA? big grinbig grin

| bagheraaa explică (pentru NaTy98):

Majoritatea din ele nu merg pe placa de 64 si 512 ram tongue