| anonim_4396 a întrebat:

Buna, cine poate sa imi dea un site de generator de likeuri pentru pozele de pe Facebook dar likeurile sa fie doar de la romani. Am incercat careva siteuri dar nu merg, dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Am avut un prieten care a tot încercat câteva acum ceva timp să vadă ce e de capul lor, dar nu mai știu cum se numesc. Oricum, like-urile erau de la arabi/indieni, nicidecum de la români. Și trebuia să completezi ceva oferte ca să strângi banii virtuali necesari, sau să bagi bani reali. Mi se pare că unul se numește "Add Me Fast".

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Dunt destule site-uri care genereaza like-uri dar sunt cu bani.

| ziftode a răspuns:

Un moment ca initial am citit liNk-uri nu liKe-uri
intrebarea pe care ti-o pun tie e foarte, FOARTE SIMPLA:

PE CE LUME TRAIESTI TU?!?

in lumea asta cu like-urile de pe Facebook SE POT FACE BANI SERIOSI, ca orice alta chestie cu popularitate mare de pe internet

moment in care daca, cineva are o solutie pentru asa ceva, ar trebui sa fie ABSOLUT TAMPIT SA FIE SA TI-O DEA TIE... MAI ALES PE GRATIS!

continua sa visezi la caini cu covrigi in coada... PE GRATIZ big grin

| XZX213 a răspuns (pentru ziftode):

Daca vrei sa știi chiar sunt. Am încercat personal singura problemă e ca sunt like.uri de la străini eu voiam ceva romanesc, daca nu știi mai bine nu te băga, mersi

| ziftode a răspuns (pentru XZX213):

Ok, daca imi dai un link mi-ai inchis gura de tot tongue
... si mercic, macar invat cevawinking