| Trollerul a întrebat:

Buna,Cine se pricepe sa modifice,creeze poze? am nevoie de o imagine de coperta pentru o pagina de facebook la o pagina numita Fotbal de ras,deci cine face ce'a mai reusita, amuzanta coperta care sa aiba legatura cu fazele amuzante din fotbal primeste fundita happy

2 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Poti incerca macar asa. https://www.google.ro/......ps?/search

| Trollerul explică (pentru epurel):

As vrea unul original, si eu nu le am cu programele astea de modificat poze sad