| anonim_4396 a întrebat:

Buna cineva depe facebook a pus niste pozeI don't want to see cu mine care is poprietatea mea si vreau sa fac cumva sa nu mai fie acele poze la el pe facebook... si el nu vrea sa le stearga cum pot face plzzz...

3 răspunsuri:
| GoodLuck10 a răspuns:

Ai putea sa mergi pe profilul tau sa dai pe poza in care esti etichetat si sa dai 'ascunde' si asa nu va mai aparea pe profilul tau happy Sper ca te-am ajutat.

| adrian12349 a răspuns:

Te duci la politie si ii faci reclamatie cea mai usoara metodahappy
Degeaba dai raport spam sau eu mai stiu cehappy

| Cisu7 a răspuns:

Poti sa dai report as spam...