| xDiana a întrebat:

Cred ca am o problema cu flash player,vreau sa deschid camera si microfonul intr-un program si mereu apare acel pop up care imi cer sa dau allow,problema este ca nu raspunde la click,am gasit o varinta pe internet :
surf to Settings Manager - Website Privacy Settings, which will bring you to the tab with the monitor with the eye on, you need to do the following:

Find the site in the list and click on it.
Click on Always allow.

acum nu mai imi cere sa dau allow,imi porneste camera imediat,dar o ia pe cea de laptop si trebuie sa dau la "Webcam settings" si sa selectez alta,si din nou este problema ca nu raspunde la click-uri,fereastra este complet inghetata.
Lafel si cand vreau sa schimb volumul la microfon, cumva trebuie sa fac acea fereastra sa raspunda la click-uri.
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Criss_Antonio_1988 a răspuns:

Reinstalează Adobe Flash Player sau verifică dacă există o versiune noua la app sau reinstalează windows-ul.