| Danielairina a întrebat:

Cum imi pot face profilul de la facebook public? adica sa poata sa`mi vada toata lumea ce postez in cronologie [distribuirile pozelor,statusurile, check`inurile]... FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| cristiano2000 a răspuns:

Te loghezi pe facebook, apoi te duci la sagetica de unde te deconectezi dai click, si iti vor aparea mai multe. Selecteaza setari de confidentialitate. Apoi te duci in stanga si sunt mai multe campuri. Da`i click pe cronoligie si etichetare. Apoi te uiti la a doua intrebare si iti zice editeaza dai click. Iti va aparea o casuta unde scrie prietenii prietenilor sau prieteni. Cauti, dand click pe sagetica, toata lumea. Dai click pe toata lumea apoi dai inchide. Acest buton este in locul unde era si butonul editeaza. Dupa ce ai bifat toata lumea si ai inchis acea optiune prin butonul inchide, toata lumea va putea sa-ti vada postarile. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking!

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Pe pagina de facebook sus langa "Acasa" dă click și e acolo Acces Rapid la Setările de Confidenţialitate

| Dope a răspuns:

Pai...Daca nu l-ai trecut pe privat, este deja public! O seara frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la Account Settings.
Si sunt trei casute in care sa bifezi
1. Onlypublic
2. Only friends
3. Only me
Si bifezi casuta cu Only public, salvezi, si Voila, cont public.
FUNDA?

| Against a răspuns:

Sub poza ta de progil, ai acolo "Despre",dai click, si dai la editeaza, si la fiecare, ai in dreapta, un glob, un lacat sau 2 capete, depinde, dai glob la toate, si la postare, atunci cand postezi, iti apare tot asa jos in dreapta 2 capete, dai la Glob, ca sa vada toti ce postezi

| Dalinuta a răspuns:

Buna! In dreapta sus, pe profilul tau de facebook, ai o imagine mica cu un lacatel si 3 liniute.De acolo iti poti seta confidentialitatea contului, incluzand si intrebarile pe care le-ai pus. O zi frumoasa:*

| WebMaster13 a răspuns:

Este sus pe pagiana de facebook in dreapta
un semn cu un lacatel si 3 linii mici langa el acolo o sa gasestihappy

| tatardani10 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani pe facebook ca sa poti sa-l pui pe public. fundita! happy

| Oradea_Parchetar_1968 a răspuns:

Cum pot sa postez fotografii public