| Annyya a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. De ce nu pot sa am profilul public la facebook? Adica sa vada toata lumea ce postez, sa vada pozele, chiar daca nu suntem prieteni si nu avem prieteni comuni. sad
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DeeaSiAjunge a răspuns:

Depinde cati ani ai spus ca ai pe facebook. Daca ai sub 18 ani, facebook'ul te blocheaza din a face toate informatiile publice ( e o regula de-a lor pentru protectia minorilor). Asteapta pana la 18 ani si o sa poti. Fundita? big grin

| Annyya explică (pentru DeeaSiAjunge):

Aaa, deci de aceea nu mergea. Aveam pus sub 18 ani. Sigur, primesti funda! big grin

2 răspunsuri:
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Ce injustitie, toti merita sa stie ce gandesti, ce mananci si prin ce localuri umbli in fiecare moment al zilei.