| MEandTHEWORLD a întrebat:

Cum imi pot face si eu cont pe Google Play? Am tableta Carrefour CT704.Merge sa imi fac cont?

4 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Incearca! Nu o sa patesti nimic daca nu se poate! Eu stiam ca merge pe anumite tablete.

| allison20 a răspuns:

Sigur ca merge sa iti faci cont. Trebuie sa ai adresa gmail, adica de la Google. Introduci e-mail-ul si parola in tableta (are o sectiune acolo la setari si accounts daca nu ma insel) si se va sincroniza. cont pe google play = adresa gmail

| MEandTHEWORLD explică (pentru allison20):

Am adresa de gmail dar imi scrie ca nu am acces la Google Play Store

| cflorin11 a răspuns:

Mai intai iti faci neaparat o adresa de gmail si apoi cand vrei sa intri in Google Play ti se spune daca vrei sa te inregistrezi. Tu atunci iti faci inregistrarea si ai cont. Bafta.