| elynutzu a întrebat:

Cum imi setez poza de profil fara sa o decupez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Setezi limba in Engleza sau orice alta limba dar nu Romana!
Daca este setata pe alta limba merge fara sa o decupezi.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

N-ai cum, trebuie decupata si adusa la rezolutia acceptata de fb.

| elynutzu explică:

Dar nu la toate profilele se aplica treaba asta..am vazut la multi ca isi pun poza nedecupata si ma gandeam ca e ceva jmecherie.

| elener a răspuns:

Poti sa intri de pe telefon intr-un browser si sa te loghezi pe facebook si de acolo iti schimbi poza de profil. Nu iti va mai cere sa fie decupata si vei putea sa o lasi la dimensiunea originala.Succes!

| Nicolas_Nick_1986 a răspuns (pentru elener):

Pai da asa e. dar cand o sa intri pe PC si te uiti la poza de profil la fel o sa arete. adica nu o vezi intreaga doar daca dai clic pe poza de profil. ma gandeam ca este o modalitate sa se vada poza intreaga si la profil fara sa dai clic pe ea si sa se mareascawinking Mersi oarecum.

| Sandysocute a răspuns:

Nu prea ai cum

| Anghelachi_Ecaterina_1964 a răspuns:

Vreau sa decupez o poza de profil cum fac?

| MeMarga97 a răspuns:

Intra pe
https://m.facebook.com
e tot meniul de la facebook dar apare ca in aplicatia descarcata pe tel. nu e greu doar iti accesezi profilul si schimbi poza de acolo, bafta, pupici:*