| moatarbogdan a întrebat:

Buna,cum pot sa editez un video punandu-i un text cum ar fi asta http://www.youtube.com/watch?v=VN_RBLEJu1U

3 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Daca te referi la textul de la inceput, e simplu, folosind Movie Maker, sau daca vrei ceva mai profesional incearca CyberLink PowerDirector. Daca te referi la adnotarile de pe parcursul videoclipului, Youtube are o functie speciala numita "adnotari" ce permite utilizatorului sa adauge "bule cu text" sau link-uri pe durata vizionarii videoclipului. Pentru a utiliza asa ceva iti trebuie cont pe Youtube.

| moatarbogdan explică (pentru MnereaDarius):

Am cont pe youtube problema e ca mi-am rezolvat cu movie maker dar chestia e ca nu mi-l posteaza complet ca cica dureaza prea mult desi are doar 1 ora

| MnereaDarius a răspuns (pentru moatarbogdan):

Deci sa inteleg ca nu ti-l uploadeaza pe Youtube? Pai conturile gratis accepta videoclipuri de cel mult 10 minute, iar al tau inteleg ca e gratis nu? Upgradeaza-ti contul la Premium pentru a beneficia de timp nelimitat.