| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge un mesaj care l-am trimis unei persoane, pe facebook, si nu vreau sa il mai "citeasca"-vada. Dau funda.+vot. repede dar daca imi sterg contul sau il dezactivez tot va vedea mesajele. repede.

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Pai nu sunt sigura, dar cred ca asa, deci:
Dupa ce ai scris mesajul, dai acolo sus, la mesaje.Dai click pe mesajul care trebuie sters.O sa iti apara toate conversatiile care le-ai avut cu acea persoana.Sus,in partea dreapta, iti scrie asa: Mesaje si iti apare o sagetica. Dai click unde scrie mesaje, apoi iti arata cu un x mic in partea dreapta si iti scrie arhiveaza, in dreptul mesajului pe care vrei sa-l stergi.Nu stiu sigur daca ti se va sterge, dar incearca, daca este ceva urgent. Sper ca te-am ajutat! Funda?winking

| Asfgrhr a răspuns (pentru TooNight):

Nu e chiar ce cautam, dar uite o fundita.

| TooNight a răspuns (pentru Asfgrhr):

Ms,oricumlaughing:*

| Asfgrhr a răspuns (pentru TooNight):

N-ai pentru ce. si-asa am chef de dat funditelaughing

| TooNight a răspuns (pentru Asfgrhr):

laughing