| MelaMihaela a întrebat:

Buna, cum pot vedea povestile pe Instagram la care am dat like (inima)/ story urile la care am dat? O persoana mi-a dat cerere i-am dat like la un story si dupa m-a sters si singurul mod de a o gasi este singurul like pe care l-am dat eu la un story.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca te-a sters, nici nu merita efortul de a mai cauta o astfel de persoana!

| MelaMihaela explică (pentru Simpatic):

Ai mare dreptate

| Simpatic a răspuns (pentru MelaMihaela):

Ma bucur ca imi dai dreptate si imi pare rau pe de alta parte, ca un necunoscut iti poate da stari nasoale, insa stiu cum este!
de exemplu si eu cand eram adolescent poate am pus la suflet faptele si gesturile unora care nu meritau!

| MelaMihaela explică (pentru Simpatic):

Mai nasol e ca nu sunt adolescenta, eram doar curioasa care a fost ideea.

| Simpatic a răspuns (pentru MelaMihaela):

Nu am zis ca esti o adolescenta, am zis ca si mie imi pasa foarte mult de strainii intalniti pe net in trecut
cat despre cum gandesc unii in mintea lor "ilogica" de cele mai multe ori nici nu ar trebui sa ne stesam, sunt atatea caractere ce nu merita sa fie bagati in seama...

| MelaMihaela explică (pentru Simpatic):

Asa este, nu ma mai stresez

7 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Bună

,,Cum să vezi ce ți-a plăcut pe Instagram

Poate ați observat cât de des interacționați cu aceleași conturi de Instagram. Acest lucru se întâmplă pentru că algoritmul platformei evaluează postările care au fost apreciate anterior pentru a curata feed-ul tuturor. Like-urile sunt elementele de bază pentru a obține conținut diferit pe platformă. Cu toate acestea, este posibil să nu vă placă feed-ul dumneavoastră curatoriat și să decideți să vedeți postările apreciate anterior pentru a schimba acest lucru. Din fericire, învățând cum să vedeți ce vă place pe Instagram vă va ajuta să obțineți soluții ușoare. Procesul este simplu, iar informațiile sunt disponibile doar pentru tine. Dar puteți accesa această funcție doar în aplicația mobilă Instagram.

Iată cum să o faceți în cinci pași:

Conectați-vă la contul dvs. din aplicație.
Atingeți pictograma profilului din colțul din dreapta jos.
Apoi, atingeți cele trei linii din colțul din dreapta sus.
Selectați "Your Activity" (Activitatea dvs.) din meniul care apare.
Alegeți "Like" din meniul de pe pagina următoare.

Pe ecran vor apărea toate postările Instagram pe care le-ați apreciat anterior. Din această pagină, puteți selecta o postare pentru a nu-i plăcea. Postările dvs. recent apreciate vor fi în partea de sus în mod implicit, așa că este posibil să fie nevoie să navigați pe pagină pentru a vedea anumite postări. Cele trei file din partea de sus a paginii vă vor ajuta să localizați postarea dorită.

,,

| MelaMihaela explică (pentru HUAWEHUAWE):

Asta stiam, dar multumesc mult pentru timp si raspuns, dar acolo nu poti vedea story urile la care ai dat like, doar poatari si reel uri, din pacate