| nuamnumedececontinuuisacitesti a întrebat:

cum poti sa redai o melodie incontinuu pe youtube?/?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Foarte simplu. Prima data alegi care melodie de pe youtube care sa se repete(adica doar o cauti pe youtube) si la acolo sus la url(unde scrii adresa web) adaugi intre youtube si.com repeater ex: http://www.youtuberepeater.com/watch?v=0_I0DBUA_GI si gata :la nesfarsit!

2 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Faci o lista numai cu melodia aia

| nuamnumedececontinuuisacitesti explică (pentru ForeverWarrior):

Pai asa am facut dar se opreste. si tot eu trebuie sa dau replaysad