| kidDiana a întrebat:

Cum pun o lucrare facuta in Power Point pe un Cd,va rog ajutati-ma! Dau funda, multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| TheByTzA123 a răspuns:

Buna!
Ai nevoie de nero 6, uite de unde sa-l descarci:http://fisierulmeu.ro/65FI6JLCHZ5C/Nero-6-Serial-rar.html
Il dezarhivezi cu winrar, uite de unde sa-l descarci:http://www.rarlab.com/download.htm (ori dai pe prima in engleza ori selectezi din lista romana pe 32 biti)
Dupa ce il dezarhivezi pe ecran il instalezi si cand il pornesti iti cere un serial; il bagi pe ala din arhiva!
SI ASA L-AI DESCARCAT & INSTALAT!
Acum vom afla cum sa pui pe CD/DVD:
selectezi din colt CD/DVD, apoi dai pe burn files on CD si faci asta cu Nero Burning ROM(e in stanga), apoi selectezi viteza(16x sau 32x) si dai BURN!
BAFTA! pup :* funda?

3 răspunsuri:
| kidDiana explică:

Acord funda celui care a raspuns primul.happy Multumesc tuturor!

| moko a răspuns:

Mai bine pune-l pe stick ca sa nu strici un CD doar pentru un powerpoint, da daca nu ai stick foloseste Nero

| Faxan a răspuns:

Salut...uite o asa programa te ajuta "Nero Express" dupa cum o deschizi este foarte simplu sa o folosesti incearcawinking bafta.