| UchihaShisui88 a întrebat:

Salut am o urgenta va rog din tot sufletul ajutati-ma am o mare problema crying((( un prieten mi-a trimis o lucrare facuta pe power point dar nu stiu cum sa o bag pe cd si maine daca nu o prezint imi da 2 crying(( va rog ajutati-ma. Pentru informare am windows 7 si am ites ca nu imi trebuie Nero. Fundaaaaaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| FeTizZa a răspuns:

Poti sa ti-o trimiti prin email si o descarci la scoala. Sau pune-o pe un stick sau pe telefon si o decarci la scoala. Da ca nu merge nici asa atuni copie lucrarea pe CD si da "scriere fisiere pe CD".happy

| FeTizZa a răspuns:

Sau descarcati un nero de pe nethappy