| dantiberiu a întrebat:

cum sa fac sa palpaie beculetele de la tasta pe ritmul muzicii (am auzit ca se poate)? Si cum upgradez internet explorer-u (am o versiune mai veche )?

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

Sal. In principiu IE 8 este gratuit, pentru cumparatorii de SO Microsoft happy Serios vorbind, ai putea incerca si Firefox sau Chrome, care mie imi par bowsere mult mai rapide si mai faine. Faza aceea cu beculetele de la tastatura chiar e noua pentru mine, nu stiu cum se face. Sunt curios sa aflu daca chiar se poate. happy Bye.

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Poti folosi ca browser OPERA.eu il folosesc de mult timp si sunt multumita de el. happy si faza cu ledurile de pe tastatura...nu am stiut-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu beculetele? Apesi in continuu pe Num Lock happy