| anonim_4396 a întrebat:

Buna!big grin am o intrebare de 3 luni nu mai am sunet la calculator, dar de exemplu la microfon pot vbbig grin, ma aude celalalt numa eu nu aud am reinstalat driverele de nu stiu cate ori si nimicsigh
mai ceva cand bag mufele "jack" in PC nu imi apare pe ecran cum era inainte placa este integrata pe placa de baza : Realteck versiunea 5.10.0000.5443
cine ma ajuta dau fundita big grin multumesc frumosssss:X! have nice day:X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine a fost invers. nu mergea microfonul. verifica cablul de la jack care intra in placa video sau du-te la un servis pc. funda

1 răspuns:
| Alexz Razz a răspuns:

thinking nu stiu ce ar putea sa aiba. poate ca s-a ars placa de sunet happy
incearca sa instalezi windows-u din nou.winking