| Neculau_Codrin_1990 a întrebat:

Salut nu de mult mi-am cumparat un pc nou pe componente (are 2 luni maxim) dar dupa un timp microfonul nu mai merge am verificat daca nu este pe mute (a mers un timp dar dupa nu a mai mers) am reinstalat windowsu, driverele nimic am o placa audio integrata realteck si o plata de baza Asrock 960GC-GS FX, Socket AM3+.Astept pareri, sfaturi.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma se mai intampla... chiar cam mult! s a ars.

| Neculau_Codrin_1990 explică (pentru anonim_4396):

Ce s-a ars? placa audio? un pic mai detaliat te rog

| Neculau_Codrin_1990 explică (pentru anonim_4396):

Ce s-a ars? placa audio? mai explicit te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. s a ars microfonul! fundA?

| Neculau_Codrin_1990 explică (pentru anonim_4396):

Nu s-a ars merge pe alt pc si am incercat si alt microfon dar la fel cred ca placa audio... nu stiu mai astept pareri

| Diurpaneus a răspuns:

Verifica setarile din dispozitivele de redare, poate l-ai deselectat cumva. Daca nu insemna ca s-a dus sad

| Neculau_Codrin_1990 explică (pentru Diurpaneus):

Am verificat tot nimic schimbat doar dintr-o data nu a mers...

| Neculau_Codrin_1990 explică (pentru Diurpaneus):

Mda nu stiu ce are cred ca re probleme placa audio ca microfonu merge si am mai incercat si alt mic dar la fel