| DOLFY a întrebat:

Buna dati-mi si mie un site de unde sa descarc un office! dar atenti! FARA cheie. Am descarcat 3 office si nu le gasesc codul cred ca am incercat mai bine de 100 de chei

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

OpenOffice este gratuit si nu ai nevoie de cheie, il poti descarca de pe site-ul oficial.

| horia2012 a răspuns:

Ai neaparat nevoie de office.
King soft office e gratis si vede toate tipurile de fisiere de la 2003 la 2013 si salveaza la fel.
http://www.ksosoft.com/product/office-free.html

| DOLFY explică (pentru horia2012):

Da imi trebuie cheie?

| horia2012 a răspuns (pentru DOLFY):

Sutn 2 variante Pro si free. Iti trebuie cheie pentru varianta pro. Eu am varianta gratis, nu are nevoie. Poti cauta si pe net varianta pro daca vrei, dar it spun ca cea gratis e suficienta.

| DOLFY explică (pentru horia2012):

Situ ala pe care mi l-ai pus tu e e varinata gratis?

| horia2012 a răspuns (pentru DOLFY):

Da. E bun programul.