| Scarlettt a întrebat:

De acum cateva zile de cand mi-am dus laptopul in service pentru reinstalare windows nu mai imi merge mousul (touch) de la laptop (ala inceproporat) adica merge sa umbleu pe el sa apas, sa ma misc, dar chestia aia de scrolling e neutra, numai deurleaza nimic. Ce as putea sa fac? Si de ce e asa?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l inapoi la service si explica-le ce prostie au facut. Sa ti-l repare sau sa-ti de unul nou.

| CristianProtech a răspuns:

Banuiesc ca ai rezolvat de mult, dar sunt curios daca era de la lipsa driverelor. Asta se intampla atunci cand reinstalezi Windows dar uiti de drivere. Un service profi trebuia sa instaleze si driverele. Eu am dus laptopul la Goldnet http://www.service--laptop.ro/ unde mi-au facut acelasi lucru dar integral, plus optimizarea sistemului.