| Eastwood a întrebat:

Am Windows 10 de 2 luni si de cateva zile cand intru in downloads sau my computer imi merge mousul in reluare si tot trebuie sa-i dau restart.
Ce as putea sa fac?
Pana acum cateva zile a rulat perfect

Răspuns Câştigător
| Bendars32 a răspuns:

Poate mouse-ul are probleme sau Windows-ul are ceva. Poate fi chiar de la multe jocuri sau programe pe care le ai. Spune-mi ce ai pe el si poate iti voi spune cum sa il repari. Poate ai virusi de la programe sau mouse-ul sau Windows-ul are ceva defect.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Poate fi ceva virusache sau hdd-u facut prastie in zona aia. Trebuie facut teste ca sa iti dai seama de problema.