| Alexandra_Gabriela_1995 a întrebat:

de cand s-a actualizat google chrome nu mai are acelasi aspct cand dechid fila noua.imi apare pagina de google si sub el ferestre de la pginile pe care le accesez cel mai des.Cum fac ca sa revina cum era inainte fila noua doar cu ferestrele de la paginile des accesate?
Va roooog.

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici boss urmeaza pasi ...hrome.html

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Meniu /setari/debifam Deschideti pagina fila noua/si vom bifa Deschideti o anumita pagina sau un set de pagini/
click pe Setati paginile/din caseta deschisa vom sterge paginile existente/si vom trece ca adresa url www.google.ro/click pe butonul ok.