| culaie a întrebat:

De cat timp sunteti impreuna cu iubitul/iubita? De cate ori pe saptamana va vedeti? Daca nu va vedeti asa des, in fiecare zi, ci doar in weekend, care sunt cauzele, motivele? Este o relatie la? (mai mult)

3 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

De 5 luni suntem impreuna si ne vedem cam in fiecare zi, sau cel putin la doua zile.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu am o relatie la distanta si cireasa de pe tort cand ne vedem trebuie sa o facem si pe ascuns. El lucreaza la Bucuresti si vine o data pe saptamana sau uneori la doua saptamani si ne vedem destul de rar.Intr-un fel e bine pentu ca ai libertatea sa faci ce vrei si ai timp si pentru tine, dar nu este prea bine pentru ca te gandesti ca celalalt si-ar putea gasi oricand pe altcineva si iti e dor de persoana iubita. Oricum ne intelegem foarte bine si vorbim absolut orice si vorbim aproape zilnic la telefon.

| Dlkee a răspuns:

Sunt cu iubitul meu de 1 an si 7 luni si ne vedem in fiecare zi, rare ori sa nu ne vedem o zi cand ajunge el obosit de la munca.