| anonim_4396 a întrebat:

Cand iesiti in oras cu iubitul/iubita va tineti de fiecare data de mana? de cat timp sunteti impreuna

22 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt cu prietenul meu de 2 ani si aproape tot timpul ne tinem de mana sau dupa cap; doar cand suntem suparati unul pe altul se mai intampla sa nu ne tinem de mana, dar in general ne tinem de mana cand iesim undeva, dar de cele mai multe ori mergem imbratisati, adica isi pune mana dupa capul meu.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tot timpul ne tinem de manahee hee suntem de 10 luni impreuna!

Am avut un iubit caruia nu-i placea sa se tina de manuta dar l-am dat eu pe brazdatonguehee hee

| Alisa a răspuns:

Da, mereu. Suntem impreuna de 8 luni.

| lays a răspuns:

In permanenta. daca nu de mana, de dupa gat sau spate, de deget, nu ne dezlipim o clipa.asa suntem noi. avem un an si cevahappy

| paramore a răspuns:

Da, normal, dc nuthinking sntm impreuna de un an si 9luni...

| rosto a răspuns:

Da

| roxy_2350 a răspuns:

Nu

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Da :d, suntem de 2 ani impreuna :p

| Abcfunny a răspuns:

Da logichappy suntem impreuna de 6 luni

| Sisuu a răspuns:

Dap.Suntem impreuna de 1 an si o luna! big grin.Cu toate ca sunt cupluri care sunt de mult mai mult timp impreuna si nu se tin de mana.Aici depinde de relatia fiecaruia.happy

| Deea :x a răspuns:

Nu. El e mai indiferent si nu-i sta in fire, daca intelegi. Suntem de 2 luni, nu ca ar conta big grin

| ღSคภ๔яค a răspuns:

DA ma mai ia uneori de mana nu tot timpul.Suntem de vreo 5 luni impreuna^"^big grin

| ada_8083 a răspuns:

Da logikk :X stam si impreuna la el acasa ne tinem de mana si la masa

| liubuska a răspuns:

Da, e si normal.suntem impreuna un an si 9 luni.

| yoana14 a răspuns:

Da.ne tinem de mana de fiecare data. suntem de 2 ani impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Nu neaparat. Mai trebuie si libertate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si cand dormim, si cand mancam, si cand mergem la baie, ne tinem de mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@monyk - sunt si eu curios cum este cu tinutul asta de dupa cap? Cand te tine de cap, te trage dupa el? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de raspunsuri.acum cateva zile am iesit cu iubitul meu sh cand i-am dat mana a zis ca nu stiu merge daca nu ma tine de mana? ce parere aveti despre asta? pe mine m`a deranjat f tare

| anonimegirl a răspuns:

Da avem aproape 3 luni nu vad nimic rau in asta

| sanzi a răspuns:

Da... dar nu de fiecare data.winking

| bulinutza a răspuns:

Da... de aproate 9 lunibig grin