| erin100 a întrebat:

Buna, de cateva zile se aude un sunet ciudat de la unitate/router/priza (inca n-am reusit sa-mi dau seama exact); sunetul e ca o flacara, de parca ar arde ceva, desi nu e miros de ars. Ma gandesc ca poate este un scurtcircuit. Am verificat unitatea, e totul ok, nu se supraincalzeste, insa routerul e foarte fierbinte. Stiti care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Mirceabravo a răspuns:

E posibil sa fie ceva din router sau din priza.Nu stiu..incearca intai sa chemi un instalator sa verifice priza, apoi daca face tot asa, schimba router-ul..Eu am patit,si era router-ul.
IMPORTANT : Scoate Router-ul din priza, vezi daca inca se mai aude sunetul, daca se mai aude, scoate pc-ul si vezi daca se mai aude, Daca inca se mai aude inseamna ca e de la priza! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| Florin_Denisov_1978 a răspuns:

Schimba priza și dacă tot face așa du-te cu el la service