| Insanity a întrebat:

De ce nu imi pot crea propriul meu aspect la hi5, adica stiu cum sa fac (dau modifica >aspectul-Creeaza un aspect...), dar faza e ca dupa ce il termin de facut, dau examinare ca sa vad cum a iesit, dar imi apare totul alb:-|. De ce? fundatongue

Răspuns Câştigător
| tina20 a răspuns:

Dupa ce alegi poza pe care vrei sa iti apara la aspect, vezi sa iti apara bifat cu verde, cred ca trebuie sa dai un click pe ea dupa ce o alegi happy am avut si eu probema ta si la fel, uitasem sa bifez sa imi apara poza. mai incearca, trebuie sa reusesti. bafta

5 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Problema multora ar fi ca nu incarca bine poza de fundal. dupa ce ii dai browse iti apar 2 sagetele albastre, trebuie sa dai click pe ele sa se incarce. daca iti apare ceva cu verde, s-a incarcat, daca apare cu rosu, e prea mare poza.eu am un aspect la profil creat asa si nu am avut probleme, nu inteleg de ce nu va iese :-s

| tina20 a răspuns:

Dupa browse, sunt 2 sagetzele albastre, dai click pe ele si astepti sa iti apara bifat cu verde happy

| AleandraIleana98 a răspuns:

Dai la skin apoi make a skin completezi pe acolo si apoi poate de asta nu reusesti dupa ce pui pozele apesi pe alea albastre care apar langa ele. Dai prewieu si daca iti place dai save sau nu stiu ce iar daca nu dai back to skin

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Asa imi iesea si mie la inceput.
Intrii unde ai zis si tu, si pui doare prima poza. Acolo unde iti apare sa incarci o poza. Dai pe sagetutele de langa ea sa vezi dk marimea ei este OK. Si daca nu-ti apare rosu, dai Salvare.
Intri la Aspecte create de mine si dai Utilizare.
Sigur merge asa. Pup.

| twilight98 a răspuns:

Pozele trebuiesc sa indeplineasca anumite contidi de ex sa aiba o anumita lungime latime ...etclove struckcel potin eu asa am vazut pe un site