| Codruta a întrebat:

Cum pot sa imi creez un aspect de profil?big grin Am intrat la modifica >aspecte- creeaza un aspect de profil imi incarc fotografii. culoare de fundal etc si cand pun examinare imi apare aspect albstraight face crying nu stiu de ce nu mergestraight face Va rog ajutati-maaa! PROMIT CA DAU FUNDITA :d

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pune doar poza, fara culori!

Asa sigur o sa mearga.
Si sa dai si la sageata acea sa vezi daca e OK marimea pozei.
Pup.
Sigur trebuie sa mearga.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Http://www.vatif.com/optimizare/Tabel_de_Culori_in_HTML.php de aici iei culori
si trebuie sa pui un nume
iar daca nu merge nici asa, descarca mozila firebox.cu ea sigur o sa iti mearga.succes!

| Rihanna a răspuns:

Asigura'te ca incarci bine poza.ai la prima parte, in stanga, browse.iti alegi poza, apoi apar niste sagetele albastre langa butonul browse, in dreapta. dai click pe ele.si daca iti apare verde, e ok, daca apare cu rosu, trebuie sa-ti miscorezi poza.

| Abbey a răspuns:

Pai dupa ce dai culorile si tot acolo unde ai incarcat imaginea ai dat change si ai pus imaginea acolo langa ea iti apare o sageata sau mai multe cred.noah in fine trebuie sa dai clik pe ea pana iti apare ca si cum ai bifa sau "X" daca nu ii buna imaginea iar dupa aia dai examinare si cred ca o sa meargabig grin.SUCCESkiss:X