| Umbrelutsa a întrebat:

Buna `! De ce nu pot adauga fotografii in album pe facebook? Adica intru la albume, selectez albumul in care vreau sa adaug fotografia, ma uit in dreapta sus si nu vad niciun "Adauga fotografii". Vad doar vezi comentarii, vezi album si eticheteaza prietenii. Ce pot face sa imi apara "Adauga fotografii"? Multumesc. Scuze de categorie >:

3 răspunsuri:
| alexion2000 a răspuns:

Pai nu depinde ce ai time line? daca ai time line da sageata pe fotografia aia mica si ai sa vezi ca iti apare adauga fotografii si daca nu ai time line pur si sinplu tot la fel dai pe fotografie dar nu apesi

| Umbrelutsa explică (pentru alexion2000):

Am time line, dar pe ce fotografie sa dau?

| dya10 a răspuns:

Când intri pe Facebook este acolo sus în mijloc 3 bare 1:Actualiza starea 2: Adaugă fotografii 3tongueune întrebare și pune pe Adaugă fotografii! Si mai este aia care tu ai spus ca nu-ti merge dar mi-e imi merge!big grin