| RecycleBin a întrebat:

De ceva timp am o problema cu laptopul. Nu se mai aude niciun sunet, nimic. Are si boxe incorporate plus ca nu i-am reinstalat windows-ul ca sa zic poate s-a sters ceva. Nu stiu ce sa ii fac, e un Lenovo. Unde sa intru sa vad problemaaaa?

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa-i faci tu, cred ca trebuie sa intrebi pe cineva care se pricepe la laptopuri.

| Hevnoraak a răspuns:

Trebuie să reinstelzi placa de sunet, dar mai întâi uită-te în bară, jos dacă ai o iconiță de volum.

| RecycleBin explică (pentru Hevnoraak):

Da am si e la maxim thinking

| Hevnoraak a răspuns (pentru RecycleBin):

Ai încercat cu niște căști sau boxe să vezi dacă merge?

| Adriankuala a răspuns:

Salut cand ai o problema trebuie specificat sistemul operativ cand este vorba de un laptop sau un pc fix

| cosmin47 a răspuns:

Se poate sa ai o problema la placa audio. du-te cu el la un centru de specialitate si iti va spune acolo care e problema