| Poseidon69 a întrebat:

De ceva timp tot mi se stinge laptop-ul nu stiu ce sa fac, deci stau ma joc Samp, Lol pe net etc... si dupa o jumatate de ora mi se stinge. bun se face ecranul negru, astept pana se stinge de tot si dupa dau sa il pornesc, dupa imi da Thermal Shutdown occurred si apas enter si apare " resuming Windows ". dupa asta imi apare asa " https://i.stack.imgur.com/vQR6l.jpg " si dupa, Welcome. eu l-am dus la cineva sa mi-l faca am dat 75 de lei cred ca l-a curatat de praf, ca nu l-am sters de vreo 4-5 ani. ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara un suport cu cooler pentru laptop.

| DavidoffUser a răspuns:

-alta pasta termoconductoare aplicata pe procesor
-un ventilator extern pentru laptop
-curatare periodica de praf
Daca nu se raceste nici cu alta pasta, alt laptop, integritatea procesorului e avariata si in curand o sa se arda.