| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De ceva zile nu mai pot vedea imaginea clipurilor de pe YouTube cu GoogleChrome. AdobeFlashPlayer am, ultima versiune. Nu da eroare niciun plugin, cu toate astea nu-mi apare imaginea. Aud doar sunetul. Au mai patit asta cativa prieteni de-ai mei, dar nici ei nu stiu de ce. Daca dau play unui clip pus pe un site anume (FaceBook, Blogger etc.) merge, dar pe YouTube propriu-zis tot nu vrea.
De la ce sa fie? Sa fie lucrari de mentenanta, sau vreo problema anume?

P. S.: De pe Internet Explorer imaginea se vede.

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Asta de a raspuns primul.esti cam idiot, tu nu vezi PS-ul unde spune ca de pe IE merge?

| Andrew_9035 a răspuns:

Buna Kitty,

Nici mie nu mi se vede imaginea de pe google chrome desi eu folosesc mozilla firevox til recomand!
Numai bine, Andrew!

| SkreamExample a răspuns:

Instaleaza java si shockwave player, daca nu merge...reinstall flash player and install din nou.
sau poti folosi alte browsere,gasesti multe...
Firefox,Safari, Opera, (in nici un caz IE, cel mai de **** browser)
motiv1:security
motiv2:design
motiv3:speed
motiv4:options