| ydaddy a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu. Pe youtube, in fullscreen imi merge sacadat si sunetul si imaginea. In special in 1080p. In 720p nu imi mai face figuri. Pe alte site-uri de exemplu DigiSport nu puteam vedea decat in Internet Explorer in fullscreen. Ms

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ce configuratie ai?

| ydaddy explică (pentru Intruder19):

Intel core2 CPU, 2.66 GHZ, 4 GB RAM, Sistem pe 64 -bit. Placa video GEFORCE GT 220

| Intruder19 a răspuns (pentru ydaddy):

Incearca o scanare cu malwarebytes - https://www.malwarebytes.org/. In ultima instanta un reinstall de windows.

| ydaddy explică (pentru Intruder19):

Am instalat win 10 zilele astea si tot asa imi face. Si am avast instalat pe el...