| stely9523 a întrebat:

Buna:* de doua zile nu mai merge sa intru pe facebook imi apare "internet explorer cannot display the webpage" ce pot sa ii fac sa mearga?sad

Răspuns Câştigător
| ghfgjgjkgj a răspuns:

Bagati google chrome
sau nu stiu alt browser

2 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Foloseste si tu un alt browser poti incerca " Mozilla Firefox" este foarte bun.eu il folosesc de mult timp si n-am avut nicidoata probleme de genu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la net ca vad ca pe TPU ai putut sa intriiwinking poate ca n-ai scris corect adresa. ie e depasit de mult... ia-ti alt browser gen opera, chrome sau firefox.