| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

Buna!

de ieri messul meu nu stiu ce are...

cand scriu ceva cuiva nu'mi apare. dar el poate citi ce am scris.insa nici eu nu vad ce scrie el.

am reinstalat messu da tot nu merge.

ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Dezinstaleaza-l.
Daca nu stii cum, intra la "start", "settings" si "Control Panel", "Add or Remove" si pe acolo il vei gasi. Dai pe Google : Yahoo Messenger 10 ( sau 11 ) download. " restul te descurci.
Mai incearca tot asa, instalat, dezinstalat. Dar totusi trebuie sa mearga. straight face
Bafta!

| berelahalba a răspuns:

Foloseste un alt tip de mesinger mai vechi asta ar trebui sa rezolve problema, sterge regystrele de la mesinger start run regedit si apesi pe y pana dai de yahoo stergi tot ce prinzi.

| Alexutsa_8446 a răspuns:

L`ai dezinstalat mai intai? Daca nu dezinst apoi instaleazal iar. Poate din cauza asta nu merge.

Daca nu probabil trebuie sa-ti reinstalezi windowsul. sad