| Didyshiatat a întrebat:

De ieri nu imi merge facebook-ul si nu stiu ce sa fac. cand intru se blocheaza si spune sa astept ca,, imediat isi revine"si cand vreau sa imi vad notificarile sau sa dau de sageata in jos,, imi vine sa sparg laptopul". Dar alte pagini merg de exemplu TPU, sau y7. Ce sa fac? Laptopul nu are nici 5 luni si nu l-am dus niciodata la reparat pentru ca nu a avut nimic niciodata. Please ajutati-ma, dau funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Buna,
1) sterge cookie
2) schimba browserul
3) scaneaza-ti pc-ul (din orice site poti lua virusi)
4) verifica daca ai data si ora corect setate pe laptop
5) iesi din contul tau facebook si vezi daca iti merge pagina asa
6) incearca toate variantele, una posibil este corecta
7) Enjoy

1 răspuns:
| kings0fleon a răspuns:

Laptop-ul nu are nimic.nu stiu ce problema are fb-ul tau, dar stai 1 saptamana fara el si o sa vezi cat timp liber ai cu adevaratwinking