| SƬƐFΛИ a întrebat:

De ceva vreme calculatorul meu nu mai merge foarte bine.
Adica:Il deschid si intru de ex pe Google sau pe niste jocuri(se intampla la fel pe ambele). Dupa 10 min se blocheaza si astept sa isi revina.Isi revine si pe urma se blocheaza si nu isi mai revine...L-am dus la cineva sa vad daca mi-l poate repara, l-a reparat si a mers 1 saptamana pe urma la fel face...Nu stiu ce sa ii mai fac.
Ma puteti ajuta?
Acum sunt in Safe Mode.
Am reusit sa intru aici.
Dau funda daca ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
| Mirel1337 a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul.Vezi sa ai driverele la zi sau mai ia niste RAM.Cat ai?

2 răspunsuri:
| Mirel1337 a răspuns:

E bine nu ar trebui sa se blocheze Windowsul.L-ai reinstalat?