| TH_8839 a întrebat:

de mai mult timp calculatorul meu se restarteaza brusc de mai multe ori cand lucrez la el.Care sa fie problema si cum sa o inlatur?

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pff, restartari fara motiv? E de la placa de baza. Sa nu ai incredere sa il duci la garantie sau la cineva sa il repare care nu il cunosti, ca astia fura din piese si iti pune mai slabe. Ai doua solutii: il duci la reparat la un prieten (daca sti pe cineva care se ocupa de asa ceva), sau schimbi placa de baza. Nu e foarte scumpa una.

| kleorys a răspuns:

Se poate ca s a stricat sursa...atunci se restarteaza brusc!

| Veroniquest a răspuns:

Probabil e plin cu praf in interior, cel mai bine ar fi sa-l cureti mai intai si apoi sa vezi rezultatele. daca tot asa merge si dupa ce l-ai curatat e de la sistemwinking