| Eusuntaici a întrebat:

Deci as vrea sa imi iau un Samsung galaxy mini.
1. Ce credeti despre situl telefonultau.eu?
2. Daca vrei sa intri pe net(google, ym si alte chestii) trebuie sa platesti? Adica eu fiind pe cartela fara abonament imi ia din Euro?
Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Orice conectare se taxeaza...iar despre site stiu ca e ok, nu am cumparat dar au destul de multi clienti...practica pintre cele mai mici preturi din tara, au review-uri bune la telefoane si sorin a fost anul asta la barcelona la mwc

| Sabiina a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini, dar pe abonament. Iti spun doar ca sunt in mare parte multumita, doar ca bateria tine f putin [chiar daca l`am descarcat de cateva ori si apoi l`am incarcat 10 ore la inceput ].